Вікна алюмінієві холодні

divider
Вікна алюмінієві холодні

Широкі можливості застосування

Холодні алюмінієві вікна - оптимальний варіант для вітрин магазинів, офісних перегородок чи розсувних балконних рам та для інших умов, в яких питання теплозбереження є не важливим.

Ідеальний вибір матеріалу

Алюмінієві холодні вікна мають термін служби понад 50 років, легко піддаються ремонту та виготовляються з легкого, міцного та екологічно чистого матеріалу - алюмінію.

divider
Вікна алюмінієві холодні

Великий вибір варіантів відкривання

Алюмінієві вікна - ідеальний варіант для різноманітних дизайнерських рішень у склінні.

На Ваш вибір - розсувні, у гармошку чи звичайні

Ви можете зробити Ваш вихід з тераси на вулицю у вигляді розсувних конструкцій, таких, що складаються у гармошку чи звичайних поворотньо-відкидних.

divider
Вікна алюмінієві холодні

Необмежені можливості щодо габаритів

Суцільні вітрини великих розмірів, відсутність зайвих з’єднювачів, що псують зовнішній вигляд конструкцій - все це притаманно саме алюмінієвим вікнам. Там, де інші варіанти скління є недоступними, алюмінієві віконні конструкції прийдуть на допомогу.

Необмежена кольорова гама

Вікна із алюмінію можуть бути пофарбовані під будь-який колір по RAL, що дозволить скомпонувати їх під найрізноманітніші дизайнерські рішення.

divider

Додаткові опції

Крім стандарної комплектації Ви маєте можливість удосконалити вікно завдяки багатьом додатковим опціям.

Склопакети підвищеного теплозбереження та сонцевідбиваючі склопакети

При бажанні чи потребі Ви можете встановити 2-х камерні чи 3-х камерні енергозберігаючі склопакети, а якщо Ви маєте намір захиститися від сонячного світла - спеціальні світловідбиваючі склопакети

Додаткові опції фурнітури

Замок безпеки запобіжить відкриттю вікна Вашими маленькими дітьми, 5-ти чи 7-ми ступеневий нахил вікна дозволить відрегулювати провітрювання в приміщенні та багато інших додаткових опцій.

Підвіконники та водовідливи

На Ваш вибір дерев'яні та пластикові підвіконники та відливи із оцинкованої сталі з полімерним покриттям.

divider

Профіль

Найменування

Текно 50

Ширина профілю

52 мм - рама, 60 мм - стулка

divider

Фурнітура

Виробник

Savio (Італія)

Віконні ручки

Savio (Італія)

Додаткова комплектація

Багатоступеневий нахил

Замок безпеки (дитячий замок)

Обмежувач повороту

Фіксатор

divider

Склопакет

Стандартна комплектація

Однокамерний 22 мм, 4-14-4і

Коефіцієнт опору теплопередачі

Ro = 0,60 m2K/W

Звукоізоляція

31 дб

Додаткова комплектація

2-х камерний склопакет

Сонцезахисний склопакет

Наповнення аргоном

Шпроси 8, 10, 18 мм (срібло, золото, горіх, золотий дуб, білий)

divider

Кольорова гама

Стандартні кольори

Колір під вибір

divider
ral
divider

Віконні конструкції з алюмінієвих профілів не потребують тривалого й дорогого обслуговування. На відміну від інших матеріалів, через деякий час вони не потребують циклювання, шліфування і фарбування.

Для видалення забруднень із алюмінієвих рам досить використати розчин мила або прального порошку. При видаленні вуличного бруду із зовнішньої сторони рам не рекомендується використати речовини, що чистять, утримуючі абразивні матеріали або розчинники. Гладка поверхня рами швидко втратить свій блиск, а при повторенні такого "миття" втратить і кольори.

Алюмінієві рами малюють з використанням спеціальної порошкової технології. Це покриття досить міцне, але й воно вимагає дбайливого догляду.

Профілактичні роботи по догляду за алюмінієвими вікнами:

1. Всі рухомі частини фурнітури вікна слід змащувати 1-2 рази на рік.

2. Після першого року служби вікна фурнітуру слід відрегулювати . В подальшому регулювати фурнітуру слід 1 раз на 3-5 років.

3. Ущільнюючі прокладки слід перевіряти на предмет пошкодження і у разі виявлення слід замінити. 1-2 рази на рік всі ущільнювачі необхідно вичищати від бруду та пилюки.

4. Не допускати попадання в фурнітуру піску, бруду, будівельного розчину.

5. Фурнітура має 3 шари захисту від корозії, тому не допускається протирати її елементи розчинниками будь-якого походження, а також малювати фурнітуру.

6. Забороняється мити миючими засобами, що містять кислоту, роз'їдаючі речовини та абразиви. Недопустимо обробляти вікна нітролаками, органічними розчинниками та розчинниками лаків.

Як доглядати за алюмінієвими вікнами

Пам'ятайте!

Алюмінієві вікна фактично вічні конструкції за умови догляду за ними, проте не забувайте змащувати фурнітуру вікна та вичищати бруд і пилюку.