Гаражні ворота Torino

Гаражні ворота Torino

Надійна європейська комплектація

Панелі гаражних воріт Torino виготовляються компанією Tecsedo SA (Швейцарія), комплектуючі поставлються провідним європейським виробником гаражних компонентів - компанією FlexiForce (Нідерланди), яка має 40 річний досвід виробництва комплектуючих для гаражних воріт.

Доступна ціна

Гаражні ворота Torino скомпоновано таким чином, щоб запропонувати Вам найдешевшу ціну на ринку не економлячи на якості комплектуючих чи терміні служби воріт, на відміну від економ-серій інших виробників.

Гаражні ворота Torino

Напрямні товщиною мінімум 1,5 мм

Гаражні ворота Torino виготовляються з напрямними мінімум 1,5 мм для гаражної серії (2 мм - промислова серія), що якісно відрізняє їх від економ-серій інших виробників, які використовують напрямні 0,8-1,2 мм, завужуть ширину напрямних, а це відповідно значно погіршує міцність конструкції воріт та зменшує термін їх служби.

Якісні ролики під 2" напрямні

В воротах Torino використовуються стандартні для преміум-серій інших виробників ролики під напрямні 2" на відміну від еко-роликів діаметром 1,5"-1,6" чи менше, що явно значно зменшує термін експлуатації воріт.

Пофарбовані пружини з додатковим ресурсом +40%

При виробництві пружин використовується інноваційний метод "shot peening" (дробоструминна обробка), при якому маленькі кульки в камері вистрілюють з великою швидкістю. Вони вибухають на поверхності металу зі швидкістю 300 км/год і заробляють мікротріщини, які виникають при гнутті дроту, що дозволяє збільшити термін служби на 40% в порівнянні з оцинкованими пружинами та із необробленими пружинами чорного кольору. Крім того, пофарбовані в синій колір пружини виглядають значно естетичніше від оцинкованих.

Безпечні ворота із захистом від обриву пружин

Ворота Torino в обов'язковому порядку комплектуються захистом від обриву пружин, що забезпечує безпечність їх експлуатації, на відміну від економ-рішень конкурентів, деякі з яких економлять на цьому важливому компоненті.

Гаражні ворота Torino

Відмінності воріт Torino від воріт Karsten

Гаражні ворота Torino скомпоновано таким чином, щоб максимально знизити ціну воріт без втрат якості самих гаражних воріт для покупця, основні зміни стосуються тривалості монтажу та зручності безпосередньо для монтажників воріт.

  • 1. Обмежена кольорова гама - виключно панель S-Type (вузька вагонка) в кольорі коричневий, золотий дуб, темний дуб та антрацит
  • 2. Відсутність задньої мірної планки за замовчуванням
  • 3. Нерегульовані нижні кронштейни, регулювання воріт виконується на барабані
  • 4. Економніший нижній ущільнювач, верхній ущільнювач кріпиться до панелі, а не до перемички
  • 5. Спрощена ручка воріт
Гаражні ворота Torino

Додаткові опції

Крім стандарної комплектації Ви маєте можливість удосконалити гаражні ворота завдяки багатьом додатковим опціям.

Автоматика для гаражних воріт

Відчиняйте Ваші гаражні ворота натискаючи на кнопки пульта управління. Якщо у Вас встановлена автоматика і на в’їздних воротах - варто запрограмувати один пульт на відкривання всіх видів воріт.

Вбудовані дверцята

Якщо у Вас немає входу в гараж з будинку - вбудовані дверцята позбавлять Вас необхідності постійно відкривати гаражні ворота для того, щоб потрапити в гараж.

Фотоелементи

Фотоелементи запобіжать поломці воріт, якщо при закриванні вони впруться в забуту кробку чи іншу річ, або дозволять уникнути травм для непосидючих дітей.

Панель

Виробник

Tecsedo (Швейцарія)

Типи

S-Type (вузька вагонка)

Автоматика

Виробник

Nice (Італія)

Marantec (Німеччина)

AN-Motors (Китай)

Додаткова комплектація

Опція

Автоматика

Фотоелементи

Пристрій зовнішнього розблокування

Дверцята

Віконця

Вентиляційні решітки

Кольорова гама

Типи панелей воріт Torino

Гаражні ворота Torino

S-Type (вузька вагонка)

Коричневий

Коричневий

Антрацит

Антрацит

Темний дуб

Темний дуб

Золотий дуб

Золотий дуб

Автоматика для гаражних воріт - це зручні автоматичні приводи, які позбавлять Вас необхідності відкривати ворота вручну. Досить тільки натиснути кнопку і ворота відчиняться.

Компанія "Вікна Цитадель" пропонує Вам автоматику для гаражних воріт таких виробників:

Nice (Італія)

Nice (Італія)

Компанія Nice розробляє і виготовляє автоматизовані системи для воріт, щоб зробити Ваше життя більш простим і комфортним. Дизайнери та інженери роблять все можливе для покращення технічних характеристик обладнання для виготовлення більш енергомічних, безпечних та зручних для користування приладів.

Заснована в 1990 році, на сьогоднішній день компанія NICE займає одне з лідируючих місць в світі автоматики. Продукція NICE продається на п'яти континентах, філії та імпортери працюють більш ніж 60 країнах.

Marantec (Німеччина)

Marantec (Німеччина)

Вже більш ніж 30 років німецька компанія MARANTEC спеціалізується на виробництві автоматики для гаражних воріт. На сьогодні електроприводи MARANTEC експлуатуються на чотирьох континентах, більш ніж в 30 країнах світу.

MARANTEC - розробник та виробник приводів, конструкція яких вважається своєрідною досконалістю в сфері автоматизації, це свого роду Mercedes в світі автоматичних воріт.

AN-Motors (Китай)

AN-Motors (Китай)

Недорогий сегмент автоматики для воріт китайського виробництва, яка задовольнить основні потреби власника захисної ролети.

divider