Автоматика для в'їздних воріт

divider
Автоматика для в'їздних воріт

Відкривання без зайвих зусиль

Автоматика для відкатних або розпашних воріт є надзвичайно зручною опцією, яка дозволяє відкривати ворота без необхідності виходити із автомобіля, особливо, якщо у Вас встановлена гаражна автоматика, що позбавляє Вас зайвих рухів та зусиль.

Визнані світові бренди

Ми пропонуємо Вам автоматику для в’їздної групи воріт від європейських виоробників - компанії Comunello (Італія), Alutech (Білорусія), а також бюджетний варіант, працездатність якого перевірена часом - AN-Motors (Китай).

divider
Автоматика для в'їздних воріт

Види в’їздної автоматики

  • Автоматика для відкатних воріт, найдорожчий тип автоматики
  • Автоматика для розпашних воріт, бюджетний варіант

Додаткові опції

Ви можете укомплектувати Ваші ворота фотоелементами, які запобіжать закриванню воріт при перешкоді в проїзді, замковим вимикачем воріт або сигнальною лампою.

divider
Автоматика для в'їздних воріт

Вся автоматика з одного пульта

Ви можете налаштувати пульт дистанційного управління на відкривання гаражних та в'їздних воріт, захисних ролет і маркізів та інших приводів, що позбавить Вас необхідності носити із собою велику кількість різних пультів.

divider

Автоматика для в'їздних воріт - це зручні автоматичні приводи, які позбавлять Вас необхідності відкривати ворота вручну. Досить тільки натиснути кнопку і ворота відчиняться.

Компанія "Вікна Цитадель" пропонує Вам автоматику для в'їздних воріт таких виробників:

divider
Nice (Італія)

Nice (Італія)

Компанія Nice розробляє і виготовляє автоматизовані системи для воріт, щоб зробити Ваше життя більш простим і комфортним. Дизайнери та інженери роблять все можливе для покращення технічних характеристик обладнання для виготовлення більш енергомічних, безпечних та зручних для користування приладів.

Заснована в 1990 році, на сьогоднішній день компанія NICE займає одне з лідируючих місць в світі автоматики. Продукція NICE продається на п'яти континентах, філії та імпортери працюють більш ніж 60 країнах.

divider
Marantec (Німеччина)

Marantec (Німеччина)

Вже більш ніж 30 років німецька компанія MARANTEC спеціалізується на виробництві автоматики для гаражних воріт. На сьогодні електроприводи MARANTEC експлуатуються на чотирьох континентах, більш ніж в 30 країнах світу.

MARANTEC - розробник та виробник приводів, конструкція яких вважається своєрідною досконалістю в сфері автоматизації, це свого роду Mercedes в світі автоматичних воріт.

divider
AN-Motors (Китай)

AN-Motors (Китай)

Недорогий сегмент автоматики для воріт китайського виробництва, яка задовольнить основні потреби власника розпашних воріт.

divider
Comunello (Італія)

Comunello (Італія)

Продукція компанії Comunello створюється та випускається в Італії на підприємствах Fratelli Comunello S.p.A. Ретельний вхідний контроль матеріалів та комплектуючих, комплексні випробування якості дозволяють бути впевненим в надійності автоматики Comunello на 100%.

Гарантія на всю автоматику Comunello складає 3 роки.

divider
divider